Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Всеукраїнський проект «3 молочні продукти на день» шукає обличчя для своєї рекламної кампанії

28 березня 2013
Всеукраїнський проект «3 молочні продукти на день» шукає обличчя для своєї рекламної кампанії 25 березня інформаційно-освітній проект «3 молочні продукти на день» оголосив про початок інтернет-конкурсу «Наймолочніша родина країни» (3md.com.ua), переможці якого стануть обличчям рекламної кампанії проекту.
 
Для участі в конкурсі необхідно завантажити фото своєї родини  на сайт 3dd.com.ua  та запросити  друзів проголосувати за нього. Важлива умова – на фото повинно бути присутнє молоко або молочна продукція.  Протягом першого тижня конкурсу будуть відібрані 2 родини, які отримають запрошення на кастинг. Родина-переможець стане обличчям рекламного ролику,  а її фото буде розміщене на топперах в магазинах та на білбордах у більшості міст України. Сім’я, яка отримає найбільшу кількість балів по закінченню конкурсу, відвідає ДіснейЛенд!
 
Мета конкурсу – знайти обличчя для рекламної кампанії та привернути увагу українців до проекту  «3 молочні продукти на день».
 
Нагадуємо, всеукраїнський інформаційно-освітній проект «3 молочні продукти на день» був запущений 23 січня 2012 р. Завдання проекту – підвищити рівень обізнаності українців про важливість регулярного споживання молочної продукції, а також покращення якості і тривалості життя громадян країни.  Проект організований за підтримки  провідних  молочних компаній-виробників – «Мілкіленд», «Лакталіс», «ПепсіКо» і «Данон».  Партнерами проекту виступили Асоціація дієтологів, Міністерство аграрної політики України, Міністерство охорони здоров’я України, комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Асоціація виробників молока  та Український Клуб Аграрного Бізнесу. Медійну підтримку проекту надають агенція «БігМедіа», телеканал «1+1» та рекламна мережа Admixer.
 
Стежити за новинами проекту можна на офіціальних сторінках спільнот у соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/3ddua) та ВКонтакті (http://vk.com/3ddua)