Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

ЖЕРЕБКУВАННЯ В РАМКАХ ВСЕСВІТНЬОГО ФІНАЛУ «КУБКА НАЦІЙ ДАНОН»

23 вересня 2016
У 400 юних футболістів «Кубка Націй Данон» – справжнього світового Кубка і однієї з найважливіших футбольних подій для 10-12-річних футболістів – лишилося лише три тижні, щоб завершити підготовку до змагань за трофей «Кубка Націй Данон».  
32 команди-фіналісти втілять свої мрії в життя, отримавши змогу зіграти 
на славетному полі «Стад де Франс» 16 жовтня.


10 липня Португалія виграла Євро-2016, перемігши Францію на «Стад де Франс». Три місяці потому, 16 жовтня, на цьому ж полі 32 команди змагатимуться за кубок.
Як і в дорослій грі, напруження зростає з моменту жеребкування, яке відбулося 21 жовтня о 18:00 в приміщенні французького телеканалу Canal+. Кожна команда з'ясувала свою групу і майбутніх супротивників. Молоді гравці тепер знають, чи вони будуть грати в тій же групі, що і діючий чемпіон, Марокко, чи їм доведеться зіткнутися з приймаючою країною, Францією.
Розваги, повага і солідарність – так можна охарактеризувати «Кубок Націй Данон», який є не тільки спортивною подією, але й школою життя. 16 жовтня глядачі і члени їхніх сімей зможуть підтримати свою команду, насолоджуючись святковим днем, насиченим багатьма заходами. Всесвітньовідомі виконавці – танцювальний дует Les Twins і діджей Feder – також будуть запалювати публіку стадіону «Стад де Франс»!

Жеребкування в рамках світового фіналу «Кубку Націй Данон»  

www.danonenationscup.com