Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Звичайні дарницькі хлопчаки підкорили Зінедіна Зідана на стадіоні Уемблі.

01 жовтня 2013
25 000 вболівальників прийшли на трибуни стадіону Уемблі, щоб підтримати найбільший міжнародний футбольний турнір для дітей 10-12 років. Українська команда також здобула шанс позмагатися за перемогу. Їхній незабутній досвід, набуті враження та нові друзі надихають усіх інших дітлахів вірити у свою мрію та боротися за неї під час наступного Кубку Націй Данон у 2014 році!
 
Лондон, Великобританія, 7 вересня 2013 року:
 
7-го вересня дитяча футбольна команда Дарницької середньої школи № 329 взяла участь у турнірі «Кубок Націй Данон», в межах якого позмагалася зі школярами з 32-х країн на стадіоні Уемблі  в Лондоні. Цей найбільший міжнародний дитячий футбольний турнір, який організовує компанія «Данон», повністю відображає головну місію компанії - покращувати здоров'я якнайбільшої кількості людей через здорові продукти та соціальні ініціативи.
 
Більше 400 дітей з 32 країн отримали унікальну можливість зіграти 7 матчів на всесвітньовідомому стадіоні Уемблі. Чемпіонат «Кубок Націй Данон» проходить у форматі професійного футбольного табору: діти набувають досвід ігор за кордоном, змагаються у конкурентному середовищі, а також живуть  разом та навчаються одне в одного. Кияни вперто виборювали право здійснити свою мрію. Їм довелося зіграти відбіркових 14 матчів, щоб врешті-решт виграти можливість представляти Україну на легендарному стадіоні.
 
Зінедін Зідан, зірка світового футболу, дав настанови на успішну гру кожній команді. Він привітав учасників і справедливо намагався однаково підтримувати всіх, але не зміг встояти перед шармом української традиційної вишиванки, яку йому подарувала українська команда.
 
Зінедін Зідан, Посол «Кубку Націй Данон»: «Всі команди показали величезну майстерність і професіоналізм на полі, і я дуже гордий бути частиною фантастичної програми, яка допомагає дітям культивувати любов до футболу, і зростати, поважаючи як себе, так і інших. Я бажаю всім успіхів у майбутньому».
 
Даріо Маркетті, Генеральний директор ««Данон» в Україні»:  «Компанія «Данон» проводить дитячі футбольні змагання «Кубок Націй Данон» в Україні вже 13 років поспіль, і я з гордістю можу сказати, що ми даємо більш ніж 200 000 дітей шанс втілити свої мрії в життя і зіграти на одному з кращих стадіонів у світі завдяки своїй наполегливості та праці. ««Данон» в Україні» - це соціально-орієнтована компанія, а отже нам важливо навчити дітей та їх батьків, що фізичні вправи, спорт і правильне харчування, в тому числі вживання трьох молочних продуктів на день, є ключовими компонентами здорового способу життя».
 
 
«Кубок Націй Данон» має  чотирнадцятирічну історію. За цей час турнір заробив репутацію шанованої події, а також отримав офіційне схвалення ФІФА. Відкритість, повага та чесна гра є основними принципами, на яких базується футбольний турнір.