Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Завод Галактон, м. Київ

Молочний завод Галактон - 50-річна історія любові киянЗавод Галактон можна вважати символом молочної галузі України. Він був заснований 1961 року і називався тоді - Київський молокозавод № 2. У 1987 почався запуск виробництва стерилізованого молока та встановлення асептичної лінії Tetra Pak. У 2006 було реконструйовано відділення дитячого харчування, і проведена установка нової лінії ультра фільтрації Tetra Pak. Інтеграція з компанією «Данон» почалася в 2010, а вже через рік з'явилася об'єднана компанія «Данон-Юнімілк».

 

Зараз на підприємстві працює 550 співробітників, у рік переробляється 80000 т молока, з яких роблять 80 молочних продуктів різних торгових марок «Данон».

Продукція, що виробляється на заводі Галактон

Також читайте про завод Галактон

18/10/2012 — 12:48

Фірмовий магазин на заводі Галактон

Фірмовий магазин на заводі Галактон
Уявіть собі магазин, де зібрана вся ваша улюблена продукція Данон. Де продавці завжди привітні, де завжди є ваші улюблені молочні продукти. Тепер таке місце є і в Києві. Ми з гордістю представляємо перший фірмовий магазин молочної продукції Данон.
Докладніше
09/10/2012 — 14:57

НОВЕ ЖИТТЯ БРЕНДУ ГАЛАКТОН

НОВЕ ЖИТТЯ БРЕНДУ ГАЛАКТОН
Як багато торгових марок з'являється і зникає з прилавків магазинів, не витримуючи випробування споживчим попитом, порахувати не можливо. І як показує практика, ні яскрава упаковка, ні вигідне місце на полиці, ні активна реклама не гарантують довгожительство бренду. Найчастіше "скромні", старі торгові марки зі стабільно високою якістю навіть без рекламної підтримки живуть, як кажуть, довго і щасливо. Як наприклад, торгова марка "Галактон".
Докладніше
02/03/2012 — 08:49

Наш завод Галактон у Києві відвідав Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов

Наш завод Галактон у Києві відвідав Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов
Олександр Павлович, а також директор заводу Юрій Луцков та генеральний директор компанії Даріо Маркетті завітали до дільниці виробництва продуктів дитячого харчування, цеху по виробництву стерилізованих молочних продуктів та цеху по випуску кисломолочних продуктів.
Докладніше
15/09/2011 — 14:11

"Данон-Юнімілк" інвестує в розвиток українських активів

Більше 5 млн. євро в 2011 р. склали сумарні вкладення нової об'єднаної компанії «Данон-Юнімілк» у виробничі потужності заводів «Кремез» і «Галактон», заявив Генеральний Директор «Данон-Юнімілк» в Україні Даріо Маркетті на прес-конференції, присвяченій 50 -річчю заводу «Галактон». Близько 60% виділених фондів вже інвестовано в модернізацію заводу-ювіляра, а решта коштів спрямовані на розвиток виробничих потужностей у Кременчузі.
Докладніше