Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Соціальні проекти

В Україні, як і в усьому світі, наша місія полягає не тільки у виробництві здорових продуктів, а й у просуванні здорового способу життя та турботі про здоров'я людей. Ось 5 ключових проектів, які допомагають нам активно йти до цієї мети:

 • Екскурсії на заводи «Данон»

  Що відрізняє «Данон» від інших FMCG компаній? Ми не просто виготовляємо здоровий продукт і дбаємо про продажі та прибутки, ми робимо це з любов’ю, адже ставимо на перше місце піклування про споживача. Найкращий спосіб довести свою турботу та виховати довіру - це дозволити зазирнути в найпотаємніше, а саме показати де, ким та яким чином виробляється продукт, що є таким корисним та так добре смакує.

  Докладніше
 • Турбота про довкілля

  Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Щоб мінімізувати вплив своєї діяльності на навколишнє середовище, ми постійно модернізуємо своє виробництво по всьому світу. Збереження екосистеми Якість продуктів, які виробляє компанія «Данон» залежить від якості сировини та екосистеми в цілому, тому нашою місією є захищати навколишнє середовище.

  Докладніше
 • Кооперативи та сімейні ферми

  Головна мета компанії Данон - нести здоров'я через продукти. До того ж, наша компанія прагне зробити внесок в економіку країни, поліпшити якість і тривалість життя наших співгромадян. «Компанія існує і розвивається лише завдяки користі, принесеної суспільству (.

  Докладніше
 • Кубок Націй Данон

  Це найбільший дитячий чемпіонат світу з футболу, у якому беруть участь діти 10-12 років з 45 країн світу! Переможці національних ігор в кожній з країн щорічно представляють свою країну на фіналі Кубка, який проходить на найвідоміших стадіонах світу: 2010 рік - Орландо, ПАР ; 2011 - Сантьяго Бернабеу, Мадрид, Іспанія ; 2012 - Національний стадіон Варшави, Польща; 2013 - Стадіон Уемблі, Англія. Компанія Данон є засновником і організатором цього чемпіонату в усьому світі, у кожній країні, де є наші продукти.

  Докладніше
 • Пробіг з вірою в серці

  «Пробіг з вірою в серці» - всеукраїнська благодійна ініціатива компанії «Данон» в Україні, яка була реалізована з 2010 по 2016 рік. Ініціатива була спрямована на допомогу дітям із кардіологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного медичного обладнання для діагностики та лікування у лікарнях міст України.Вперше «Пробіг з вірою в серці» був організований у Херсоні.

  Докладніше
 • 3 молочні продукти на день

  Здоров'я людини на 30% визначається якістю харчування, впевнені у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Неправильне харчування і дефіцит поживних речовин вже призвели до того, що тривалість життя українців на 5-10 років нижча, ніж у країнах Євросоюзу. Подолати відставання України здатен допомогти розвиток культури здорового харчування, зокрема, вживання більшої кількості молочних продуктів з високим вмістом кальцію, магнію, калію та інших корисних компонентів.

  Докладніше