Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

3 молочні продукти на день

3 молочні продукти на день
 
Здоров'я людини на 30% визначається якістю харчування, впевнені у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Неправильне харчування і дефіцит поживних речовин вже призвели до того, що тривалість життя українців на 5-10 років нижча, ніж у країнах Євросоюзу. Подолати відставання України здатен допомогти розвиток культури здорового харчування, зокрема, вживання більшої кількості молочних продуктів з високим вмістом кальцію, магнію, калію та інших корисних компонентів. “3 молочні продукти на день” – перший великий проект у цьому напрямку.
 
Мета проекту – зробити молочну продукцію як можна більш доступною для жителів України, розповісти про її користь, щоб поліпшити їх здоров'я і позбавити від хвороб, пов'язаних з нестачею вітамінів і мінералів в раціоні. Простота ідеї, сформульованої на засіданнях Європейської бізнес-асоціації, допомогла згуртувати навколо проекту не тільки великих українських виробників, а й профільні асоціації, державні структури та представників ЗМІ, ставши показовим прикладом працюючого партнерства держави і бізнесу.
 
Молочні продукти для здоров'я України
 
“3 молочні продукти на день” – довгострокова програма, яка допоможе розвіяти шкідливі міфи про молочні продукти, підвищить стандарти їх виробництва та буде путівником для всіх, хто хоче більше дізнатися про включення молочних продуктів в свій раціон. Важлива складова програми – проект “Шкільне молоко”. Його завдання – забезпечити українських школярів достатньою кількістю корисних вітамінів і мінералів у тому віці, коли закладається фундамент їхнього майбутнього здоров'я. Міжнародні дослідження показують, що діти, які регулярно вживають молоко, часто виявляються вище своїх однолітків, мають більшу вагу кісткової тканини і рідше страждають від захворювань шлунково-кишкового тракту.
 
Зараз у рамках ініціативи “3 молочні продукти на день” співпрацюють чотири головних виробника молока в Україні – “Данон”, “Лакталіс”, “Мілкіленд” та “Пепсіко”, Асоціація дієтологів України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство охорони здоров'я України, Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, Асоціація виробників молока, Український клуб аграрного бізнесу і виробник асептичного обладнання компанія ТетраПак. Разом вони працюють над тим, щоб українці отримували те, на що заслуговують – міцне здоров'я і довге щасливе життя.
 
Дізнайтеся, які 3 молочні продукти особливо корисні у вашому віці: http://www.3md.com.ua/
 

Останні новини проекту