Замовити екскурсію
на завод

Екскурсії на заводи «Данон»

Екскурсії на заводи «Данон»

Що відрізняє «Данон» від інших FMCG компаній? Ми не просто виготовляємо здоровий продукт і дбаємо про продажі та прибутки, ми робимо це з любов’ю, адже ставимо на перше місце піклування про споживача. Найкращий спосіб довести свою турботу та виховати довіру - це дозволити зазирнути в найпотаємніше, а саме показати де, ким та яким чином виробляється продукт, що є таким корисним та так добре смакує. Отже, гайда на завод компанії «Данон»!

Завод «Данон-Дніпро», що знаходиться в Херсоні, завжди відкритий для вас. Тут наші гості мають можливість побувати на виробництві та на власні очі побачити, як виготовляється смачна й корисна продукція «Данон», а також дізнатись багато цікавого про важливість регулярного споживання молочних продуктів, після чого навіть скуштувати деякі з них. До того ж для діток це чудова нагода зазирнути до оселі їхніх улюблених Діно, Матроскіна й Тьоми!

Як же проходять екскурсії на заводах «Данон»?

Спочатку групи збирають у головній будівлі, де кожного екскурсанта споряджають як годиться  – спецодяг та спецвзуття,  обов’язково головний убір – без цього пересуватись по молокозаводу заборонено. Навіть невелике потрапляння бактерій із зовнішнього середовища може зашкодити якості продукції, особливо дитячому харчуванню, оскільки маленькі діти дуже вразливі. Пані та панянок просять зняти із себе ювелірні прикраси; під час екскурсії останні спочивають у спеціально відведених контейнерах. Усі готові рушати далі, до першої зали.

З порога тут пахне свіжим молоком. Ось тільки самого молока не видно. Воно зберігається у величезних металевих цистернах, які називаються танками.Численні процеси – пастеризація, регенерація, охолодження – проходять у повній ізоляції від зовнішнього середовища. Молоко переганяється з однієї ємності в іншу по трубах, завдяки чому досягається більш висока його якість.

У наступному залі знаходяться різнокольорові рулони з відомими багатьом споживачам малюнками. Один з таких мотків крутиться в апараті, який дуже легко перетворює різнокольорову пластикову стрічку на пакети з молоком.

Так завершується екскурсія. Варто лише додати, що і дитяча і доросла продукція підприємства проходить ретельний контроль на всіх етапах приготування. Фахівці лабораторії перевіряють консистенцію, ph-баланс, співвідношення жиру, білка та інших корисних компонентів у сирках, кефірі та молоці, саме тому продукція «Данон» є смачною та корисною. 

Для мешканців міста Києва відкрито інформаційно-пізнавальний павільйон Данон -  "Шлях молока", де ми чекаємо на юних технологів, які зможуть долучитись до усіх етапів виробництва: від збору молока до упаковки готового продукту, потрапляння його на полицю супермаркету! Павільйон #11, ВДНГ. Час роботи: п'ятниця: 15:00 - 19:00, субота, неділя: 11:00 - 18:00. Вхід вільний. У разі запитань, запису на екскурсію групою телефонуйте + 38 067 467 38 66, або пишіть на ел. пошту ekskyrsii.milk@gmail.com  
У Києві завод Данон також відкрито у дитячому місті професій  "KidsWill", що знаходиться на території ТРЦ "ART Mall. Деталі шукайте тут http://kidswill.com.ua/