Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Турбота про довкілля

Турбота про довкілля
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Щоб мінімізувати вплив своєї діяльності на навколишнє середовище, ми постійно модернізуємо своє виробництво по всьому світу.
 
Збереження екосистеми
Якість продуктів, які виробляє компанія «Данон» залежить від якості сировини та екосистеми в цілому, тому нашою місією є захищати навколишнє середовище. Наприклад, якість молока залежить від стану здоров’я корів, який, в свою чергу, залежить від якості корму, яким їх годують. Чим кращі ці показники, тим кориснішим буде молоко. Молоко - душа всіх наших продуктів.
 
До того ж, якість води, яку ми використовуємо, також залежить від стану навколишнього середовища. Захищаючи екосистему, ми захищаємо якість нашої продукції.
 
На сьогоднішній день політика збереження екосистеми базується на таких трьох принципах компанії «Данон»:
- зниження негативного впливу від виробництва на діючих об’єктах;
- збереження екосистеми з метою покращення якості сировини, що використовується у виробництві нашої продукції.
- підтримка ініціатив, здійснюваних міжнародними організаціями, направлених на збереження навколишнього середовища.
 
Проект Carbone Footprint
Один з головних пріоритетів компанії в області збереження навколишнього середовища - зниження викидів діоксиду вуглецю.
 
Беручи на себе відповідальність за власне виробництво, ми скоротили викиди вуглецю на 30% з 2008 по 2012 рік. Компанія «Данон» розробила свій власний інструмент для виміру свого власного «вуглецевого сліду» (carbon footprint), який має назву Danprint. Ця розробка допомагає нам вимірювати викиди вуглецю на всіх етапах виробництва продукції. 
 
Отже, відповідальність бізнесу не закінчується за воротами заводу або дверима офісу. Споживаючи енергію та сировину, підприємства змінюють обличчя планети, тому ми ретельно дбаємо про нього.