Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Стандарти якості та основи виробництва

Виробництво продуктів Данон

Виробництво продуктів Данон
Розвиток технологій виробництва, вдосконалення устаткування є невід'ємними складовими успішної роботи кожного молокопереробного підприємства. Здавалося б, відрізниться особливо нічим, але гарантувати якість та безпеку продукту сьогодні може не кожен. Використовуючи результати численних наукових робіт, досліджень по безпеці та харчової цінності кожного продукту та його інгредієнтів, вкладаючи досвід, знання й любов до роботи ми виробляємо продукт, який можемо по праву називати якісним, корисним і смачним.
Нашим найбільшим досягненням є довіра нашого споживача.
Виробляючи молочні продукти, ми маємо дуже тонку справу з мікроорганізмами і складною чутливою харчовою системою – молоком та виконанням необхідних технологічних операцій.
Докладніше

Система якості «Данон»

Докладніше

Система безпеки «Данон»

У 2004 році в групі компаній "Данон" було прийнято рішення встановити єдині вимоги для управління безпекою праці на підприємствах компанії по всьому світу, так народилася програма WISE. 

В основу WISE були покладені підходи компанії Дюпон, яка має більш ніж 200-літній досвід управління безпекою праці та являється консультантом Группи Данон в сфері управління безпекою праці та оцінці її ефективності.

Принципи WISE - принципи безпеки

Докладніше