В Україні розпочався тематичний тиждень «Інклюзивності та Різноманіття».

29 November

Сьогодні на платформі Данон в Україні за підтримки першої леді Олени Зеленської та ініціативи «Бізнес без бар’єрів» відбулось спільне відкриття тематичного тижня «Інклюзивності та Різноманіття».

Метою цього заходу є посилення діалогу довкола розвитку культури та втілення практичних зрушень у впровадженні інклюзивності та різноманіття в суспільстві. До заходу приєднались представники таких компаній як книжкова платформа «Yakaboo», «Ощадбанк», «Ашан Україна», ДТЕК, SOCAR, Кока-Кола Україна, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), юридична фірма Asters, мережа супермаркетів «Сільпо»  IT-компанія EPAM Україна, торгівельна мережа «Фокстрот», ПриватБанк, компанія Visa.

Захід відкрила перша леді Олена Зеленська, яка рік тому започаткувала спільну взаємодію компаній, ініціювавши рамкову співпрацю в межах Декларації про усунення бар’єрів у бізнесі. Під час відкриття перша леді відзначила: «Будь-який бізнес – великий чи малий – це соціальний організм. Він безпосередньо впливає на соціальну атмосферу у країні – задоволеність громадян рівнем і способом життя. Тож в інтересах країни – створювати умови, щоб бізнес був відповідальним корпоративним громадянином. Щоб він розумів свій внесок у соціальні зміни. Завдання держави – поставити загальні цілі, визначити пріоритети для того, щоб робити важливі речі спільно. І безбар’єрність – одна з таких великих цілей. Адже можливості для кожного – це можливості для всіх!»

У форматі живої панельної дискусії учасники провідних міжнародних та українських компаній, що входять до спільноти «Бізнес без бар'єрів» поділились набутим досвідом та останніми досягненнями у впровадженні кращих практик безбар'єрності у своїх компаніях.

Адріан-Валентін Паску, Генеральний директор Данон в Україні - компанії, що виступила з ініціативою проведення заходу, зауважив: «Ми раді спостерігати формування в Україні кола однодумців довкола теми інклюзивності та різноманіття. Раніше ми не одноразово практикували такий формат діалогу з нашою внутрішньою аудиторією в компанії, адже віримо, що саме обізнаність та освіта в цих питаннях відіграють ключову роль у подоланні страхів та упереджень. Сьогодні ж нас переповнює захоплення від того, наскільки змістовнішим та зрілішим стає наш діалог, завдяки цінному обміну всіх учасників. Сподіваємось, що цей формат стане доброю традицією».

Всі озвучені поради та практики компаній-учасниць миттєво втілювались у скрайбінгові візуальні композиції, які в подальшому будуть супроводжувати сформований безпосередньо під час заходу гайд (настанову) «Перші  кроки  до безбар'єрного бізнесу». Експерти компаній переконують, що такий інструмент стане дуже зручним помічником та орієнтиром для тих підприємців та організацій, які лиш починають замислюватись над безбар’єрністю.

1 / 7