Компанія Danone підписала Меморандум про співпрацю з Національним інститутом раку в Україні

20 March

Пам’ятаючи про так званого «невидимого ворога» (онкологічні захворювання), компанія продовжує дбати про доступність сучасних методів боротьби з онкологічними хворобами та підтримувати пацієнтів на шляху їх відновлення.

Сьогодні, цю відданість, компанія вчергове зафіксувала, підписавши Меморандум про співпрацю з провідним закладом охорони здоров’я – Національним інститутом раку. В рамках Меморандуму сторони домовились про сприяння створенню локальних стандартів реабілітації онкологічних хворих на основі Європейських протоколів про застосування клінічного харчування як невід’ємної частини протоколу лікування та реабілітації онкопацієнтів. Крім того, домовились про спільну ініціативу у підтримці просування цих протоколів на національному рівні з подальшим залученням Міністерства охорони здоров’я України, аби відповідні стандарти та можливості стали доступними в усіх онкологічних закладах нашої країни.

Компанія не покладає рук, як не покладають їх українці, які ведуть боротьбу з раком, та  продовжуємо #БутиПоруч з пацієнтами!