search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), окрім вихідних 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), окрім вихідних 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Акцію "Домашніх тварин збирай - абетку вивчай!" від Растішка продовжено!

23 March

Друзі! 

Вперше Діно вирішив продовжити свою акцію "Домашніх тварин збирай - абетку вивчай!" і підготував для вас цікаві творчі завдання та завдання на логіку, незабутні враження від перебування на сайті та приємні призи. 

Щоб отримати подарунки від Діно необхідно: 

1. Зареєструватися на www.alphabet.rastishka.ua через соц.мережі або E-mail. 
2. Виконати завдання від Діно. 
3. Поспішати збирати бали і вигравати призи. 

Десять учасників з найбільшою кількістю балів братимуть участь в розіграші головних призів: планшетів, справжніх дитячих машинок та велосипедів. А десять учасників з найбільшим щотижневим рейтингом отримають щотижневі призи, серед яких: квитки в кіно, дельфінарій, зоопарк і т.д. 

На тих щасливчиків, які зможуть зібрати 1500 балів, чекатиме гарантований приз - фотографія-магніт від Діно(увага: кількість гарантованих призів обмежена). 

Давайте спробуємо?Завдання: "Котик каже "мяу!", песик - "гав!". А чи пам’ятаєте ви, який звук робить поросятко? Пригадайте його разом зі своїм малюком і складіть із наших літер-магнітів слово-відповідь." 

Знаєте відповідь - поспішайте завантажити фото свого варіанту на сайт та отримуйте бали. 

Вирушайте в незабутні подорожі разом з Діно! 

Акція діє з 21 березня до 08 травня 2016 року включно по всій території України.

1 / 2