search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), 0 (800) 501 785
Питання онлайн

«ДАНОН» в Україні визначає нові напрямки соціальної відповідальності. Анонс «Пробіги з вірою в серці 2016»

08 August

Протягом своєї діяльності компанія «Данон» в Україні чітко слідує своїй місії. Здорові люди, здоровий бізнес, здорові продукти - це те, заради чого ми працюємо і кожного дня намагаємося донести цінності здорового способу життя до наших співробітників, партнерів, споживачів.

З одного боку – це виробництво нашого корисного продукту, з іншого - наші соціальні ініціативи.

Понад 6 років ми працювали над проблемою вроджених вад серця у новонароджених, реалізуючи благодійний проект «Пробіги з вірою в серці» для допомоги дітям шляхом закупівлі необхідного медичного обладнання у лікарні міст, де проходив пробіг.  За роки існування проекту пробіги відбулися у 7 містах України70298 людей взяли участь у заходах,  9 лікарень отримали допомогу.

Зараз наша компанія працює над побудовою нової стратегії соціальної відповідальності. У 2016 році «Пробіги з вірою в серці» будуть заключними заходами та відбудуться у 2 містах -  Херсоні 18 вересня та Кременчуці 25 вересня.

Ми пишаємося тим, що привернули увагу суспільства до кардіо проблематики, питання її вирішення набуло національного масштабу, а шлях до популяризації здорового способу життя через пробіги сьогодні є масовим явищем серед населення. Кількість бігових ініціатив в країні зросла втричі у річному вимірі.

Ми раді, що у нас з’явилися послідовники.

Сьогодні перед нами – нові виклики та нові соціальні проекти. Нові акценти нашої соціальної уваги лежать в площині культури здорового харчування та здорового способу життя серед українців.