search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), окрім вихідних 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), окрім вихідних 0 (800) 501 785
Питання онлайн

"Данон" зарядив енергією цілий “Парад Надій”!

02 March

27-28 лютого у столичному виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” пройшов XXVIIМіжнародний традиційний щорічний турнір з бально-спортивних танців “Парад Надій”, організований київською “Школою танців Федорчук” за підтримки компанії “Данон Україна”.

У останні вихідні зими усі охочі мали змогу насолодитися захоплюючим танцювальним видовищем на паркеті виставкового центру “КиївЕкспоПлаза.  Турнір “Парад Надій вже вкотре зустрів більше 2 тисяч талановитих спортсменів, які приїхали не тільки з різних куточків України, але й з інших країн світу (Італії, Китаю, Молдови, Білорусі), щоб підкорити паркет міжнародних танцювальних змагань та отримати нагороди. 

Важливим аспектом у популярності турніру є професійна судейська колегія, яка складається з досвідчених закордонних тренерів, чемпіонів Європи та світу з бальних танців. Краса, здоров’я і наполегливі тренування - запорука успіху багатьох танцювальних пар, саме тому компанія “Данон Україна підтримала організаторів турніру. 

Ми, як і організатори Параду надій, усіляко підтримуємо ідею активного і здорового способу життя. Збільшення тривалості життя українців на 5 років через 5 років – це головна місія компанії Данон в Україні. А танці – це красота, здоров’я, енергія та молодість! – прокоментувала керівник з комунікацій в “Данон Україна” Наталія Фесюн.

Кожен учасник “Параду Надій” отримав від партнеру здорового способу життя “Данон” спеціальний старт-приз (йогурти або соки), адже будь-який спортсмен, який приїхав на змагання, вже є переможцем.

Саме таке уважне ставлення до спортсменів допомогло нам стати одним з найулюбленіших турнірів з бально-спортивних танців в Україні. Ми любимо та підтримуємо кожного, хто приїхав до нас, адже спортсмени вже перебороли об’єктивні буденні складності! – коментує організатор змагань та президент “Школи танців Федорчук”, заслужений тренер України зі спортивного танцю Валентина Федорчук.

Міжнародний турнір “Парад Надій” - один з найбільш популярних в Україні та за кордоном. Організатори та партнери знають секрети успіху.

Було дуже приємно отримати такі маленькі, але корисні призи, як йогурти від Данон. Ще нам дуже сподобався рівень організації турніру. Ми відвідали багато спортивних змагань, але на “Парад Надій” завжди повертаємося із задоволенням!” – поділилися враженнями маленькі спортсмени із Харкова Єгор Твердохлєбов і Яна Костенко, які здобули 2 місце у категорії Юніори – 2.