search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Визначені переможці конкурсу журналістських робіт «Кубку Націй Данон 2016»

02 August

Цьогоріч понад 50 видань висвітлювали перебіг змагань. Було близько 150 публікацій, до яких увійшли усі найцікавіші та найгостріші моменти турніру – радість перемог і гіркота поразок, чудова гра талановитих юних футболістів і, звичайно, яскравий фінал, що відбувся на стадіоні «Арена Львів». У жовтні переможці, якими стала команда з Кропивницького (Кіровограду), вирушать до Франції, де змагатимуться з ровесниками з 31 країни на світовому фіналі Danone Nations Cup.
Серед учасників конкурсу журналістів, який традиціонно організується в рамках турніру «Кубок Націй Данон», було обрано трьох переможців.

1 місце зайняв Микола Моторний,
начальник відділу інформаційної роботи Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; редактор сайту освітянського Спорткомітету; спортивний оглядач газети "Сільські вісті"; спортивний оглядач Українського радіо

Публікації Миколи відзначаються високою якістю, глибиною і змістовністю. Серед його матеріалів – захоплюючі інтерв’ю з учасниками та ефектні описи перебігу змагань. Рівень підготовки до конкурсу просто не залишав жодних шансів іншим учасникам, та рішення жюрі було одностайним.
Микола Моторний отримує перший приз – поїздку на світовий фінал «Кубку Націй Данон» разом з командою-переможцем, який відбудеться 16 жовтня у Парижі.

2 місце – Альберт Комарі,
заступник головного редактора спортивного порталу Sportbuk.com; спеціальний кореспондент у Чернівцях для футбольного порталу UA-Футбол

Уважний до деталей та справжній вболівальник Альберт досить емоційно передав перебіг кожного етапу та фінал національного турніру «Кубку Націй Данон». Альберт – надзвичайно активний та ініціативний журналіст.
На знак подяки за свої зусилля Альберт Комарі отримує цифровий фотоапарат.

3 місце – Олександр Дем'янчук,
оглядач дитячого та аматорського футболу на футбольному порталі UA-Футбол

Олександр не упустив жодної деталі з хроніки подій. Багаті на факти, оперативні матеріали Олександра дозволили читачам слідкувати за турніром від самого початку до фіналу у Львові.
Олександр Дем’янчук посідає почесне третє місце та отримує цифровий диктофон.

Серед інших учасників конкурсу, яким компанія «Данон» на знак вдячності дарує смачні та корисні подарунки, такі журналісти:
Іван Вербицький (футбольний портал UA-Футбол), Тарас Галушка (інтернет-портал Футбол Закарпаття – Lobda), Ігор Галущак (інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір»), Марина Шилович (видання Уикенд).

Щиро дякуємо за вашу роботу та запрошуємо до участі у конкурсі наступного року.