search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Данон в Україні долучається до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів

14 April

31 березня компанія Данон в Україні розпочала надання підтримки лікарям, які задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією. В рамках цієї програми підтримки компанія протягом квітня-травня 2020року передасть лікарям 10 тон продукції власного виробництва та виділить бюджет у 500 000 грн на закупівлю засобів захисту для лікарень.

Безперечно будь-яка допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам на сьогодні є першочерговою необхідністю. Саме тому, ми вирішили на щотижневій основі забезпечувати лікарів відповідних закладів та відділень продукцією нашого виробництва.

У своїй програмі підтримки ми сфокусувались на містах нашої присутності, адже саме тут ми можемо забезпечити ефективну та оперативну взаємодію як з місцевими органами влади, так і з відповідними закладами охорони здоров’я. Вже з кінця березня в Києві, Кременчуці та Херсоні ми розпочали взаємодію з інфекційними лікарнями, інфекційними відділеннями клінічних лікарень, а також деякими службами швидкої допомоги з метою підтримки медичних працівників продуктовими наборами власного виробництва.

На сьогодні до мережі постачання в рамках даної програми залучені Олександрівська міська клінічна лікарня міста Києва, Обласна інфекційна лікарня в місті Херсон, Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» та Інфекційне відділення дитячої міської лікарні в місті Кременчук, а також Станція екстреної медичної допомоги в місті Кременчук. В Києві до програми також наразі долучаються Міська клінічна лікарня №4 Солом’янського району та Міська клінічна лікарня №9 Шевченківського району.

В рамках програми допомоги, яка триватиме протягом квітня-березня, буде надано всього 10 тон свіжої молочної та кисломолочної продукції виробництва компанії Данон в Україні. Крім того, компанія Данон в Україні прийняла рішення про виділення бюджету у розмірі 500 000 грн для закупівлі необхідних засобів захисту, що потрібні для безпечного виконання лікарями своїх щоденних обов’язків.

Таким чином, ми висловлюємо свою підтримку тим медичним працівникам, які, рятуючи наше з вами здоров’я, а іноді й життя, наражають себе на ризик. Нажаль, саме медичні працівники часто не мають часу та й можливості подбати про своє якісне харчування. Тому, сьогодні ми більше, ніж будь-коли, відчуваємо, що маємо підтримати тих, хто рятує українців.