search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Данон в Україні долучилися до Національного Проекту Virobnik.ua та покажуть як виробляються молочні продукти Данон

02 December

Починаючи з жовтня українці можуть скористатися новим сервісом Virobnik.ua, що дозволяє за допомогою одного лише смартфона за хвилину побачити, як створювався харчовий продукт, який вони збираються придбати. Данон в Україні вирішили також долучитися до проекту та показати виробництво своєї продукції.

Завдяки короткому відео-ролику, який розміщуватиметься на сайті сервісу Virobnik.ua, споживач зможе отримати відповіді на запитання, які дійсно хвилюють кожного: з чого зроблений продукт, де він виробляється, ким виробляється, і згідно з якими стандартам. В рамках проекту Данон покажуть умови виробництва, інгредієнти та весь цикл створення йогуртів «Простоквашино для малят», молока «Простоквашино» та питних йогуртів «Danone» .

Також на упаковці йогуртів «Danone» буде розміщено спеціальний QR-код, який вестиме на відео-ролик. Тож дізнатися про продукт більше споживачі зможуть одразу в магазині – достатньо лише навести камеру смартфона на QR-код і за мить перед вами з'явиться відео.

«В компанії Данон ми пишаємося високою якістю своєї продукції та сучасними високотехнологічними умовами на виробництві, тому завжди були відкриті до того аби показати своє виробництво. А таке рішення з маркуванням QR-коду це вихід на справді прозоре виробництво та детальну інформацію про продукт. Завдяки таким сучасним діджитал рішенням кожен може відвідати наші заводи у Херсоні та Кременчуці та подивитися як виробляється молочна продукція Данон в Україні.» - зазначив Генеральний Директор Данон в Україні Адріан-Валентін Паску.

«Ми переконані, що українці можуть сміливо купувати продукцію всіх учасників проєкту, яких стає все більше. Ми не кажемо: "Купуйте це, або це". Ми достовірно показуємо весь процес виробництва, його умови, а людина вже сама робить свій вибір» - прокоментував Віталій Єрмак, натхненник сервісу Virobnik.ua