search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Данон в Україні приєдналася до Глобального договору ООН: чи вплине це на зміну пріоритетів компанії?

14 June

На початку червня 2021 року компанія Данон офіційно приєдналася до мережі Глобального договору ООН в Україні. Долучившись до цієї найбільшої у світі асоціації корпоративно-відповідального бізнесу, компанія планує реалізовуватисвою стратегію до 2030 року з урахуванням Цілей сталого розвитку.

Упродовж багатьох років Данон в Україні реалізовує проєкти, які, в тій чи іншій мірі, відповідають суті сталого розвитку. У 2017 році компанія на глобальному рівні систематизувала діяльність в даному напрямку та синхронізувала свої бізнес-цілі із Цілями сталого розвитку ООН. Усі вони мають конкретні спрямування і формують основу стратегії компанії на горизонт до 2030 року, охоплюючи 3 ключові напрямки діяльності: забезпечення сталої бізнес-моделі, моделі побудови брендів та моделі довіри.

Компанія діє виключно керуючись згаданими цілями, адже усвідомлює свою відповідальність перед мільйонами споживачів на 120 світових ринках, де вона представлена. Генеральний директор Данон в Україні, Адріан-Валентин Паску відзначає: «Відповідно до наших переконань – здоров’я людини та здоров’я планети тісно та нерозривно взаємопов’язані, тож ми невпинно прагнемо до зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Ми віримо, що лише здорове довкілля може сприяти виробництву корисних та поживних продуктів харчування, які всі ми так любимо. А згуртованість громади, бізнесу та влади у цьому напрямку лише прискорить позитивні зрушення для здорового майбутнього».

В рамках зазначеної стратегії сталого розвитку підрозділ в Україні успішно втілює ряд проєктів, які повністю відповідають принципам сталості, сприяючи поширенню культури інклюзивності, промоції здорового харчування та розвитку екологічної культури. А такі унікальні проєкти з охорони довкілля як «Нуль відходів на полігон» вже неодноразово були визнані найкращими екологічними ініціативами в Україні.