search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Напередодні свят жителі різних регіонів України об’єднались на національному включенні платформи «ПроЗдорове»

18 December

17 грудня 2020 року відбулося перше всеукраїнське онлайн-включення на платформі «ПроЗдорове 2020». Цьогоріч на трансляції, що мала національний масштаб, зібралась визначна компанія експертів – тут і лікарі, і науковці, і спортсмени, та навіть автори бестселерів у сфері справді «здорової» літератури. А модерувала дискусію чарівна телеведуча, мама чотирьох дітлахів – Валентина Хамайко.

2020 рік став вкрай складним для кожного, адже приніс не лише загрози інфікування коронавірусом, але й змусив вести малорухливий спосіб життя протягом тривалого перебування в закритому просторі. Тому, передусім говорили про роль здорового способу життя і здорового харчування як основного засобу підтримки імунітету в цей надскладний період.

«Цей рік став справжнім випробуванням на витривалість – пандемія та карантин змінили життя кожного з нас. Ми стали більше часу проводити вдома, а фізична активність суттєво зменшилась. Це все негативно впливає на стан імунітету, який зараз має бути як ніколи готовим стояти на варті нашого здоров’я», – коментує Олена Лівінська, мікробіолог, кандидат біологічних наук, організаторка та експертка проєкту «ПроЗдорове». Вона порекомендувала більше бувати на природі, адже це не лише додатковий рух та покращення психоемоційного стану, а й контактування із новими непатогенними мікроорганізмами, що гарно впливає на нашу мікробіоту. Також мікробіологиня наголосила на важливості кишкового мікробіому на стан нашого імунітету та навела перелік корисних продуктів для підтримки “корисних бактерій”, серед яких їжа, багата на клітковину (овочі, фрукти, ягоди) та кисломолочні продукти із пробіотиками.

Лікарі ж звернули увагу на тотальне загострення хронічних хвороб у своїх пацієнтів. А причин для цього і раніше було не мало, адже відповідно до даних Дослідження актуального стану харчування населення, проведеного Асоціацією дієтологів України за підтримки компанії Данон в Україні (2019 рік), ми знаємо що середньостатистичний житель нашої країни добряче зловживає надмірним споживанням солі та цукру в своєму раціоні. До прикладу, українці споживають солі вдвічі більше припустимої денної норми. Кількість споживаного вільного цукру серед дітей дошкільного та шкільного віку перевищує дводенну норму. А тепер, коли «карантинний» стрес почали заїдати некорисними продуктами харчування, ситуація загострилась до критичного стану. 

«Надмірне споживання солодощів негативно впливає на імунітет. Наприклад діти кілька разів на добу п’ють солодкі газовані напої та соки, які містять значну кількість цукру. А у дорослому раціоні основними джерелами цукрів є солодка випічка та борошняні вироби», – коментує лікар-гастроентеролог, кандидат медичних наук Галина Незговорова. Вона ж рекомендує українцям згадати про Здорову Тарілку та корисні групи продуктів, які ми маємо туди покласти – овочі, фрукти, молочні продукти та ін.

Підтримуючи колегу, лікар-педіатр Анастасія Шелевицька відзначила, що обираючи продукти для харчування дітей, батьки повинні звертати увагу на склад продуктів, а також зважати на кількість цукрів та додаткові корисні нутрієнти, що можуть містити продукти – вітаміни, мінерали та корисні пробіотичні бактерії, які природньо можуть сприяти зміцненню захисних сил організму. Також ефективним прийомом може стати поступова заміна некорисних продуктів або страв в раціоні дитини на більш цінні та корисні.  Адже одразу радикально змінити звичний раціон харчування непросто.

Авторка книг “7 кроків до здорового способу життя” та “Бути окей” біологиня Дарія Озерна наголошує на важливості підтримки нашого психічного здоров’я, чому зазвичай так мало приділяється уваги. Нові виклики, які приніс нам усім 2020 рік, змусили нас адаптовуватися до нової реальності, додали відчуття стресу та невизначеності. “Ми втратили багато справ в реальному житті, і натомість у нас збільшився час онлайн, ще й зросла невизначеність. Це може стати однією з причин розвитку психічних розладів” - відзначила Дарія. Вона радить бути уважними до свого стану і питати себе: "чи комфортно мені почуватися так, як зараз, ще наступні 10 років?" – та звертатися за потреби по фахову допомогу психотерапевтів. Фізичне та психічне здоров'я взаємопов'язані, і одне може бути в порядку, лише коли в порядку й інше".

Однією з найвітчутніших змін нашого побуту у цьому році стало ще більше зменшення рухової активності. І до цього періоду більшість із нас теж рухалася недостатньо, сьогодні ж ситуація із цим питанням є критичною. Побільшало скарг на біль у спині та шиї, чимало людей призупинили свої тренування. Ультрамарафонець Олександр Скороход закликає використовувати кожну можливість для руху, тренуватися вдома біля дивану та на свіжому повітрі. Особливо актуально про це нагадати зараз – напередодні новорічних та різдв’яних свят.

Адже на кожного з нас насувається невідворотна загроза «бескінечного олів’є», «двотижневого дивану» і «алкогольних розваг». Олександр зауважив, що фізична активність критично важлива для нашого психоемоційного стану, навіть коротка прогулянка на свіжому повітрі підвищує настрій, покращує кровообіг та повертає тонус нашим м’язам. Також спортсмен поділився простими, але дієвими вправами, які позбавлять від болю у спині та допоможуть підтримувати наше здоров’я упродовж чергового карантину.

Партнер проєкту, компанія Данон в Україні, незмінно продовжує підтримувати такі здорові ініціативи. Менеджер з корпоративних комунікацій компанії Данон в Україні Катерина Глушаниця відзначила: «Цей проєкт і все, що він промотує – співзвучне нашим цінностям і меті, якій ми віддані як компанія. Адже місія Данон – нести здоров’я через здорові харчові продукти якомога більшій кількості людей у світі. Тож, ми і надалі висловлюватимемо усіляку підтримку даному проєкту, аби Здорова Тарілка все частіше зустрічалась на столах українських родин».

***

Проєкт та платформа «ПроЗдорове», були створені за підтримки Міністерства охорони здоров’я України в 2017 році і запам’ятались нашим співвітчизникам створенням першої в Україні «Здорової Тарілки». Партнерами проєкту є Асоціація дієтологів Україні, а також компанія Данон. Всі учасники проєкту невпинно підтримують ідею популяризації серед широкого загалу Рекомендацій зі здорового харчування, які були затверджені Міністерством охорони здоров’я України.