search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00), окрім вихідних 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00), окрім вихідних 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Позиція компанії Данон в Україні щодо присутності Danone на російському ринку

18 March

Коментуючи позицію компанії Данон в Україні щодо присутності на російському ринку, хочемо ще раз наголосити на тому, що Компанія Данон в Україні є самостійною структурною одиницею, що належить до Групи компаній Danone у світі та звітує виключно напряму до центрального офісу в Парижі (Франція). Рішення про продовження чи припинення операційної діяльності на російському ринку може прийматись виключно Головним офісом компанії, з яким ми постійно ведемо інтенсивний діалог, постійно тримаючи в курсі реальних подій, що відбуваються на нашій землі.

Завдяки цим зусиллям нам вже вдалось на глобальному рівні згуртувати та консолідувати позицію щодо засудження війни в Україні.

Два тижні тому Генеральний секретаріат Головного офісу компанії в Парижі проінформував про рішення зупинити всі інвестиційні проекти в Росії. Окрім цього, компанія зупинила експорт в росію всіх своїх продуктів та імпорт продукції з російського ринку. Тож, ті підприємства, які на сьогодні лишились в росії працюють в замкненому контурі та не приносять ніякого прибутку.

Всі ці зрушення, нехай і повільні, проте є ознакою прогресу, якого вдається досягати внаслідок зусиль української команди та всіх співробітників Danone у світі, які нас підтримують.

Глобальний офіс повідомив, що постійно в реальному часі спостерігає за розвитком ситуації та висловлює готовність застосовувати всі необхідні заходи, що будуть погоджені Французьким урядом, з яким глобальна команда тісно координується у цьому питанні.

Також не можемо не зауважити, що тут в Україні ми з першого дня війни, не зважаючи на умови роботи, продовжуємо підтримувати українців та надавати гуманітарну підтримку нашим громадянам. Аби не допустити гуманітарної кризи, ми постійно підтримуємо населення в різних містах та селах харчовими продуктами. До сьогодні понад 500 т молочних продуктів вже відвантажено у якості благодійної допомоги, яка спрямовується на місцеві гуманітарні штаби, лікарні, дитячі будинки та інтернати. Особливу увагу компанія приділяє найбільш вразливим верствам населення – пацієнтам, новонародженим та діткам раннього віку. З цією метою працівники медичного підрозділу Nutricia  тримають тісний зв’язок з закладами охорони здоров’я та постійно передають продукцію дитячого та спеціалізованого клінічного харчування на потреби лікарень, перинатальних центрах та місцевих громад та ін.

Тож, для нас наразі вкрай важливим є постійне та рівноцінне забезпечення  таких основних напрямків нашої діяльності. На локальному рівні: докладати максимальних зусиль для збереження виробництва продуктів харчування, аби дбати про безпеку українців з метою недопущення продовольчої кризи. На глобальному рівні: продовжувати ефективний діалог з глобальною командою компанії задля забезпечення гуманітарної підтримки українців та досягнення якісних зрушень у питаннях корпоративної відповіді на війну в Україні.