search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785
Питання онлайн

Щоб слідувати нашій візії «One Planet. One Health» та відповідати викликам і можливостям сучасного світу, ми визначили цілі діяльності «Данон» до 2030 року.

Цілей – 9. Кожна з них узгоджена з «Цілями сталого розвитку», ухваленими на саміті ООН у 2015 році до 2030 року.

Наша модель бізнесу

Завжди пропонувати найкращу продукцію та інновації

Ми дотримуємося найвищих стандартів якості та безпеки продукції. Так, наш завод «Данон Дніпро» у Херсоні сертифіковано не лише для виробництва продукції в Україні, але й для ЄС. 4 червня 2018 року ми розпочали експорт продукції нашого виробництва до Польщі.

Ми обираємо стійкі джерела інгредієнтів, надаємо перевагу натуральності та прозорості, простоті рецептури та етикетки.

Забезпечувати впевнене та стійке зростання прибутковості бізнесу

Ми пропонуємо здорові продукти в категоріях, які найстрімкіше розвиваються та відповідають на запити у харчуванні та напоях сучасного та майбутнього поколінь.

Бути сертифікованими як B Corp

B Corp - це міжнародна система сертифікації компаній, що підтверджує їх сталий розвиток і дотримання принципів соціальної і екологічної відповідальності. Її проводить експертна організація B Lab.

Ми прагнемо отримати сертифікацію B Corp, адже турбота про інтереси суспільства і споживачів, охорона навколишнього середовища та дотримання принципів бізнес-етики лежать в основі бізнесу «Данон» в кожній країні присутності.

Наша модель побудови брендів

Позитивно впливати на здоров’я людей в регіонах присутності

Наша місія – нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей. Для реалізації нашої місії ми створили унікальний портфель здорових продуктів, який удосконалюємо згідно з потребами сучасних та майбутніх поколінь.

У 2017 році «Данон» в Україні ініціював розробку Рекомендацій зі здорового харчування для дорослих та першої Тарілки здорового харчування. Інформація була розроблена Асоціацією дієтологів України та схвалена МОЗ України.  Щоб представити та популяризувати Рекомендації «Данон» запустила платформу http://www.prozdorove.com.ua/

Розвивати маніфесто-бренди

Ми вважаємо, що кожен раз, коли ми їмо та п'ємо, ми обираємо світ, в якому хочемо жити. Тому ми прагнемо розвивати бренди, які не лише дарують споживачам незабутні смокові враження, але й позитивно впливають на їх здоров'я та здоров’я планети. Такі бренди ми називаємо маніфесто-брендами.

Зберігати та відновлювати ресурси планети

Ми надаємо перевагу стійким джерелам постачання компонентів нашої продукції та оптимізуємо обіг упаковки. Ми розробляємо програми відповідального ставлення до землі, води та зменшення викидів CO2. Так, напр, наші два заводи в Україні успішно пройшли міжнародний аудит із ефективного управління водними ресурсами.

«Данон» в Україні має локальну екологічну стратегію розвитку до 2030 року.  

Наша модель довіри

Довірити співробітникам створення нового майбутнього

Ми долучаємо кожного співробітника «Данон» до створення програм та цілей компанії, як на глобальному, так і на місцевому рівнях.

Ми навчаємо  та виховуємо наших співробітників відповідно до принципів культури WISE (добробут та здоров'я, культура безпеки та стандарти).

Сприяти інклюзивному розвитку

Ми успішно впровадили недискримінаційні політики в галузі управління персоналом. У 2016 рокі «Данон» в Україні почав співпрацювати з Індексом корпоративної рівності в Україні. Вже двічі ми проходили аудит цією організацією і за результатами останнього потрапили у топ-10 компаній в Україні з високим рівнем толерантності.

Компанія «Данон» працює над рішеннями, які сприяють полегшенню доступу населення до корисного харчування та безпечної води.

Втілювати революцію у звичках харчування разом з партнерами

Ми будуємо довгострокові партнерські відносини із фермерами та постачальниками, клієнтами та споживачами, суспільством та фахівцями в області охорони здоров’я. Адже тільки разом ми можемо змінювати способи вирощування, виробництва, реалізації, розподілу, продажу та споживання їжі на більш стійкі.

Напр, у рамках проекту «Чистота молока» в Україні ми сприяємо підвищенню обізнаності споживачів у питаннях якості та безпеки продуктів харчування, співпрацюючи з Міністерством аграрної політики України та Державною службою з питань безпечності та якості харчових продуктів та захисту прав споживачів.