Данон – провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, представлена в 130 країнах світу. Місія компанії – нести здоров'я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.

Три напрямки бізнесу Данон — молочні продукти та продукти на рослинній основі, вода, спеціалізоване харчування — об’єднані єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.

Вже понад століття Група компаній Данон виробляє корисні та смачні продукти харчування, адаптовані до харчових потреб наших споживачів. Заснована в 1919 Ісааком Карассо в Барселоні, компанія на початку виробляла лише свіжу молочну продукцію, зокрема йогурт, який можна було придбати в аптеках. На разі ми поєднали наші дослідження щодо молочної продукції, ферментів та пробіотиків, які підтримують здоров'я, а також інновації в продуктах на рослинній основі, для того аби розвинути нашу лінійку та надати вибір споживачу.

Піклуючись про людей з різними потребами на всіх етапах життя, компанія приділяє особливу увагу спеціалізованому харчуванню, а саме адаптованому харчуванню для дітей з перших днів життя, а також пропонує інноваційні продукти медичного харчування для осіб, що мають певні захворювання.

В Україні Група компаній «Данон» вже більше 20 років є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Живинка», «Простоквашино», «Растішка», «Даніссімо», «Paw Patrol», «Alpro», «Danone».

Напрямок дитячого харчування представлений в Україні брендами «Nutrilon» та «Milupa».

Напрямок клінічного харчування представлений наступними продуктовими гілками: «Nutrison», «Nutridrink», «Cubitan», «Infatrini», «Nutrini», «Lophlex», «Nutri», «Anamix», «KetoCal».

Ми здійснюємо революцію у звичках харчування задля здоров’я українців та з турботою про ресурси нашої землі.