Ми представляємо вашій увазі повноцінний віртуальний тур на виробництво, який доступний у двох форматах: відео та інтерактивному VR-режимі. Це перша в Україні онлайн-екскурсія на завод продуктів харчування.

Завдяки віртуальній екскурсії кожен бажаючий може тепер особисто помандрувати шляхом молока, починаючи з його виробництва на фермі до його перетворення на улюблений молочний продукт.

Під час перегляду ви отримаєте інформацію не тільки про весь цикл виробництва, який проходять продукти на шляху їх створення, але й довідається багато цікавого про історію та особливості виробництва різних молочних продуктів.

Віртуальний екскурсійний тур насичений освітніми елементами, які можуть бути рівно цікаві, як дітям, так і дорослим. А завдяки новому віртуальному формату потрапити на ферму чи завод ви зможете з будь-якої географічної точки на мапі.

Перегляд екскурсійного туру не потребує ніяких додаткових реєстрацій, адже це відео з посиланням на платформу YouTube. Відео може відображатися у панорамному форматі 360 градусів. А ефект повної присутності ви зможете забезпечити, переглядаючи тур у режимі віртуальної реальності (VR-режимі) за допомогою VR-окулярів або окулярів Cardboard.