Milupa

Широка гамма дитячих кашок, пюре і печива Milupa допоможе малюкові отримувати корисну і різноманітну за консистенцією їжу, а молочні суміші Milupa стануть смачним доповненням до питного раціону Вашої дитини.

Уже понад 80 років дитяче харчування Milupa користується популярністю серед мам і дарує смак і користь натуральних продуктів малюкам Німеччини, Іспанії, Австрії, Греції, Швейцарії та інших країн. Кожна третя українська мама обирає каші, суміші та печиво Milupa для свого малюка.

Кожна друга українська мама обирає каші Milupa

Каші безмолочні

Каші молочні

Дитяча суміш

Дитяче печиво

Пюре

Молочна продукція

Абрикос

Банан

Натуральний

Персик

Малина-шипшина

Полуниця-банан

Яблуко

Абрикос-банан

Банан

Мультифрукт

Натуральний

Банан-суниця

Ми намагаємось допомогти Вам правильно організувати грудне вигодовування, бо впевнені: годування грудьми – найкраще для Вашого малюка та має безліч переваг. Важливо, щоб готуючись до грудного вигодовування та протягом нього Ви дотримувались здорової та збалансованої дієти.

Якщо Ви вирішите відмовитись від годування грудьми або оберете змішане вигодовування, це може зменшити вироблення у Вас молока, і потім буде складно повернутись до грудного вигодовування. Перш ніж вводити у раціон малюка молочну суміш, ми радимо Вам також обміркувати соціальні та фінансові наслідки такого рішення. Щоб забезпечити малюкові здоровий розвиток, завжди дотримуйтесь інструкцій виробника, вказаних на упаковці, коли готуєте, використовуєте та зберігаєте дитяче харчування.

Щоб правильно обрати найкраще харчування для Вашої дитини, ми радимо Вам завжди консультуватися з Вашим лікарем або іншим професійним педіатром.