Nutrilon® — це один з лідерів на ринку дитячого харчування в Україні та інших країнах світу.

Щоб створювати харчування для дітей, необхідно рівнятися на їжу, яку для них створила природа — на мамине молоко. Тому ми активно досліджуємо його вже більше ніж 40 років у наших науково-дослідних центрах у Німеччині, Нідерландах, Сінгапурі та постійно удосконалюємо формули сумішей

Інноваційні базові суміші з постбіотиками
 • Пребіотики GOS/FOS

  Сприяють зміцненню імунітету для боротьби з вірусами та бактеріями

 • Омега-3/Омега-6

  Поліненасичені довголанцюгові жирні кислоти сприяють розвитку мозку та зору

 • Постбіотик 3`GL

  Унікальна комбінація пре- та постбіотиків сприяє легкому травленню

 • Комплекс вітамінів та мінералів

  Сприяє повноцінному росту та розвитку

УВАГА!

Ми намагаємось допомогти Вам правильно організувати грудне вигодовування, бо впевнені: годування грудьми – найкраще для Вашого малюка та має безліч переваг. Важливо, щоб готуючись до грудного вигодовування та протягом нього Ви дотримувались здорової та збалансованої дієти. Якщо Ви вирішите відмовитись від годування грудьми або оберете змішане вигодовування, це може зменшити вироблення у Вас молока, і потім буде складно повернутись до грудного вигодовування. Перш ніж вводити у раціон малюка молочну суміш, ми радимо Вам також обміркувати соціальні та фінансові наслідки такого рішення. Щоб забезпечити малюкові здоровий розвиток, завжди дотримуйтесь інструкцій виробника, вказаних на упаковці, коли готуєте, використовуєте та зберігаєте дитяче харчування.

Щоб правильно обрати найкраще харчування для Вашої дитини, ми радимо Вам завжди консультуватися з Вашим лікарем або іншим професійним педіатром.

Каші молочні

Базові суміші

Спеціальні суміші